Bartłomiej ŚwićCześć,

Nazywam się Bartłomiej Świć, już ponad 10 lat zajmuję się organizacją kredytów hipotecznych dla moich Klientów. Pomysł na bloga pojawił się już jakiś czas temu, a inspiracją do napisania artykułów byli ludzie których spotkałem w swoim życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Często po spotkaniach, Klienci pytali mnie jak zrozumieć zawiłości procedury udzielania kredytów i zapamiętać wszystkie istotne szczegóły. Nie ma jednego zaufanego źródła, z którego można byłoby czerpać taką wiedzę, dlatego postanowiłem stworzyć takie źródło pisząc bloga.

Na blogu dziele się  moim doświadczeniem oraz poradami, które uważam za istotne przy wyborze odpowiedniej oferty banku. Niestety w dzisiejszych czasach porównanie ofert kredytowych w wyszukiwarkach internetowych może nie wystarczyć. Nie zawsze najniższa rata kredytu, oznaczać będzie najtańszy kredyt.

Po za pracą jestem zwolennikiem aktywnego spędzania czasu, jeżdżę na rowerze, żegluję, biegam i podróżuję. Kieruje się mottem – nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia trzeba spełniać. Ja pomagam spełniać te o własnym domu czy mieszkaniu.

Jeśli masz ochotę się ze mną skontaktować – napisz do mnie na adres bartlomiej.swic@bskredyty.pl lub po prostu zadzwoń. Niestety nie zawsze mogę odebrać, ale zawsze oddzwaniam